Три храми було спалено ісламістами на північному заході Танзанії Пастор розповів, що напади на християнські храми почастішали за останні кілька років, спільноти налякані і побоюються за свої життя.

- Будівлі були спалені всього за 2:00. До цього нам надходили погрози від ісламістів з попередженням про те, що число храмів буде зменшено в цьому районі, - розповів один з пасторів, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Blagovest.

 Всі три молитвоні будинки знаходилися в районі села Кашфі району Букоба. Громада в цьому районі становить - 350 членів, П'ятидесятницька громада - 300 членів, і Євангельська асамблея - 200 віруючих.

- Ми втратили все - будівлі, стільці, музичні інструменти, - розповів пастор Афанас Ведасто. - Нашим віруючим немає де молитися.

Раніше, 20 січня, в регіоні Танга в районі Мухежа було також спалено храм. У районі Зіра, переважно мусульманському, 2 листопада 2014 р. власними батьками була спалена живцем жінка, яка залишила іслам і вийшла заміж за християнина.  

У жовтні 2012 р. радикальні ісламісти спалили кілька храмів в різних регіонах Танзанії, після того як християнська дитина, на думку мусульман, осквернила Коран.