Тисячі мусульманських біженців прийняли хрещення після прибуття до Німеччини.

У Берліні пастор Готтфрід Мартенс розповів, що більш ніж 600 мусульман були хрещені в його лютеранській церкві Святої Трійці. Ще 50 мусульман, за його словами, готуються прийняти хрещення в листопаді цього року, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Седмицю.

У Ганновері протестантський прихід повідомив про 2000 хрещень, скоєних над колишніми мусульманами в період з 2008 р. Пастори кажуть, що попит на вчинення хрещення зростає з кожним днем, прямо пропорційно зростанню кількості біженців в Ганновері.

Деякі спостерігачі висловлюють сумнів: чи дійсно колишні мусульмани прагнуть стати християнами або ж просто приймають хрещення в надії на набуття більш сприятливого соціального статусу, а також заради того, щоб полегшити отримання німецького громадянства.

Тим часом, з юридичної точки зору, релігійна приналежність ніяк не впливає на рішення, прийняті в Німеччині щодо мігрантів, так що не виключено, що прагнення біженців з Близького Сходу стати християнами дійсно мотивовано релігійними міркуваннями або ж прагненням краще інтегруватися в німецьке суспільство.