У Пакистані Християн ув'язнено за «богохульство», і є загроза їх убивстваЧетверо християн заарештували за звинуваченням у "богохульстві". Наразі вони знаходяться в небезпеці бути вбитими у позасудовому порядку. Протестантські пастори Афтаб Гілл та Унатан Джилл, а також двоє інших християн, в даний час утримаються в центральній в'язниці провінції Пенджаб. Вони повинні з'явитися в суді 16 жовтня, проте суд відмовився надати їм супровід. Члени сімей побоюються, що під час транспортування до судової зали вони можуть бути вбиті радикалами.

Усіх чотирьох звинувачують в "образі ісламу" шляхом публікації з нагоди похорону деяких плакатів, в яких вжито слово "Расул" (мовою урду - апостол, посланець.) В ісламі це слово вживається щодо пророка Мухаммеда. Місяць тому суд відмовив у звільненні християн під заставу мусульманської друкарні, яка друкує плакати. НВО CLAAS (Центр правової допомоги) повідомляє, що "суддя діяв упереджено, бо термін «Расул» наявний у Біблії мовою урду. А, отже, ці християни не мали  блюзнірського наміру".

Імтіаз Шакір, мусульманський адвокат, який захищає християн в суді, висловив свою позицію: "Суддівський вирок є перебільшенням: зловживання словом «Расул», яке мовою урду означає «посланець». Звинувачення безглузде, вся система - упереджена, місцева влада шукає можливість для позасудових страт. Я відмовлюся від моєї релігії – Шакір -  тільки не дозвольте мені схвалити таку несправедливість: ці невинні люди страждають через нерозуміння ісламу! Це - провал судової системи та зловживання владою не тільки щодо християн, а й усіх громадян Пакистану, які... вірять у верховенство закону і справедливості. Ми повинні говорити про це, щоб захистити цих невинних людей".

Ольга Бойко для Християнського порталу КІРІОС, за матеріалами fides .