В Індії до безпам'ятства побитий протестантський пасторВ Індії індуїсти побили до втрати свідомості пастора протестантської громади. Через тяжкості травм потерпілого довелося перевозити в районну лікарню.

Напад стався в населеному пункті Фаттігуда, Дхабуа, Мадх'я-Прадеш. Під час молитовного зібрання в громаду  вторглася група з 20 екстремістів і почала бити пастора Аджмера Сінгха Дамор. Християнина били ногами і кийком, в результаті чого він втратив свідомість і перебував у цьому стані 5:00. Члени громади розбіглися, злякавшись побиття.

Постраждала також дружина пастора - Руніта Дамор. Прийшовши до тями, жінка забрала свою 18-місячну дитину і бігла, - розповів пастор Сем Френсіс.

Індуїсти забрали з собою члена християнської спільноти Ділу Катару. Його жорстоко побили, перш ніж звільнити. Лікарі виявили у Катару ушкодження внутрішніх органів, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Седмицю.

Поліція зареєструвала позов проти екстремістів, виключивши з нього скаргу на збиток, нанесений будинку, де проходило богослужіння, і господарству.

Регулярно здійснюючи напади на християнські громади, індуїсти намагаються викорінити Християнство, а місцевих жителів перетворити в «релігію предків». Як і під час попередніх інцидентів, християнам пригрозили насильством, якщо вони продовжать збиратися на богослужіння в селищі.