В Уганді після дебатів з мусульманами убито проповідника протестантської громадиВ Уганді після дискусії з мусульманськими вченими убитий проповідник протестантської громади. Тіло чоловіка знайшли недалеко від його будинку з травмами голови і шиї, які доводять, що проповідника задушили.

Вбивство скоєно в селі Калампете, округ Кібуку. Жертва - 59-річний Самсон Нфуньеку. Він неодноразово брав участь у мусульмансько-християнських зустрічах, на яких обговорювалися питання віри. Самсон отримував погрози з боку лідерів місцевої мусульманської громади, які вважали зустрічі «некорисними для мусульман», адже після дискусій мусульмани приймали Християнство.

Через 2:00, після чергової зустрічі, тіло проповідника було знайдено мертвим недалеко від його будинку. У нього залишилося 7 дітей і 16 онуків, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Cедмицю.

На думку місцевих християн, проповідника вбили радикально налаштовані мусульмани.

Близько 85% жителів Уганди сповідують християнство. Майже 11% є мусульманами. У деяких східних районах країни відсоток мусульман вище. Конституція країни передбачає свободу віросповідання, закріплюючи право на проповідь і навернення з однієї релігії в іншу.