Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

В Індії кинуто до в'язниці 13 християнІндії кинуто у в'язницю напівсліпу християнську пару і ще 11 християн-п'ятидесятників за звинуваченням в «примусових зверненнях в віру»
,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Седмицю та christianpost.

Суд в одному з центральних штатів країни засудив 13 християн, в тому числі напівсліпу пару і п'ять жінок, до піврічного суворого тюремного ув'язнення за звинуваченням в «примусовому зверненні» корінного населення в християнство з пропозицією новонаверненим «матеріальних стимулів». Християни були заарештовані за позовом Говинда з округу Дхар, який заявив, що вони представилися йому як індуїсти, але спонукали його навернутися до Христа і обіцяли йому за це харчові продукти, медикаменти та допомогу у приватизації державної землі, ганьблячи індуїзм і стверджуючи, що його «боги і богині безсилі».

У штаті Мадх'я Прадеш при правлінні націоналістичної партії Бхараті Джаната Парті і прем'єр-міністра Нарендри Моді введений в дію закон «проти навернень», який фактично забороняє перетворювати на іншу віру індуїстів і племінне населення, яке сповідує свої релігійні культи. На папері цей закон вводить заборону на звернення шляхом застосування сили, обману або матеріальних стимулів, але на практиці його норми застосовуються вельми довільно і поширюються на будь-яку соціальну діяльність християн, молитви за хворих і навіть євангельські проповіді. Християн постійно звинувачують в «насильницьких» зверненнях до своєї віри, особливо в тих штатах, де діють подібні норми закону. Різні гоніння на християн в країні, включаючи напади на храми і прихожан, знищення церковної власності і помилкові звинувачення - значно посилилися після приходу до влади нинішньої індуїстської націоналістичної партії в 2014 році.