У Китаї закрили найбільшу незареєстровану спільноту християнУ суботу, 23 березня, 20 поліцейських разом з посадовими особами увірвалися в два будинки, де проходили Біблійні заняття домашньої спільноти християн «Шоуванг». Християн звинуватили в незаконних діяльності,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на invictorycom.

Близько 20-30 християн, які були присутні на заняття, відвезли в школу поблизу і допитали. Віруючі заявили, що будуть продовжувати відвідувати збори, незважаючи на вимоги чиновників.

Президент правозахисної організації China Aid Боб Фу зазначив, що спільнота христиня подала заяву на реєстрацію в 2006 році. Уряд відхилив запит, тому що пастор і засновник Цзин Тяньмін не був «схвалений» державою.

«Шоуванг» - найвідоміша християнська громада в місті, яку відвідують близько 1 000 осіб. У 2011 році через тиск уряду спільнота змушена була проводити служіння на вулиці.

Як повідомляв Християнський портал КІРІОС, Китай займає 27-е місце в списку країн, які переслідують християн (World Watch List християнської благодійної організації Open Doors, США). Також до  цього реєстру «World Watch List 2019» повернулася РосійськаФедерація (41-ше місце).