Митрополит Мокшицький: про перебіг відзначення Фатімського року РКЦ в УкраїніЗ нагоди урочистого завершення Фатімського року в РКЦ в Україні релігійні й світські журналісти 10 жовтня під час прес-кави у Львівській Митрополичій Курії мали змогу поспілкуватися з архієпископом Мечиславом Мокшицьким. Митрополит розповів про причини широкого зацікавлення об’явленням Матері Божої у Фатімі та про перебіг відзначення римо-католиками України 100-ліття цієї події. Молитовні урочистості пройшли у всіх дієцезіях,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на rkclvivua.

У липні на честь Матері Божої Святого Скапулярію та з нагоди 100-ліття Фатімських об`явлень відбулося Всеукраїнське паломництво до Бердичівського санктуарію, а у вересні до Фатіми. Архієпископ Мечислав Мокшицький зазначив, що на честь Матері Божої Фатімської в Україні споруджують нові храми, а також увійшли в церковне життя Фатімські процесії.

Одним із місць паломництв у Львівській Архідієцезії став санктуарій Фатімської Божої Матері в Крисовичах Мостиського району Львівської області. З наріжними каменями з Фатіми будуть споруджені нові храми у Зимній Воді біля Львова, в Одесі та в Кам’янець-Подільській дієцезії. Митрополит Мокшицький зупинився на особливостях урочистості, що відбудеться 13 жовтня у Львові, а також відповів на запитання, які цікавлять представників ЗМІ.