В Кам’янці-Подільському відбулася хода «Почет Трьох Царів»У неділю, 7 січня 2018 року в Кам’янці-Подільському відбулася хода «Почет Трьох царів» на відзначення урочистості Богоявлення, святкованої напередодні, у суботу,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на CREDO.

В урочистій ході взяли участь єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Леон Дубравський, кустош санктуарія Пресвятого Серця Ісуса Кшиштоф Кіцка TChr, помічник кустоша о. Ярослав Гіжицький TChr та близько 200 вірних римо-католиків, греко-католиків і православних.

Три славетні мудреці Мельхіор, Бальтазар і Каспар прямували разом зі своїм почтом і військом від кафедрального собору Петра і Павла до вертепу, що знаходиться при санктуарії Пресвятого Серця Ісуса, аби вклонитися народженому Спасителеві.

Усі учасники співали колядки, прославляючи Святе Дитя. У вертепі паломників зустрічали Ангели, які теж вітали присутніх колядками, а пізніше частували дітей цукерками. «Традиція "Почту Трьох царів" існує в нашому місті вже багато років, — розповідає кустош санктуарія Пресвятого Серця Ісуса, — проте дуже важливо пам'ятати мету цієї ходи, яка має служити прославлянню Господа.

Звеличення Бога не обмежується словами, і тут кожен має змогу у звичайних місцях висловити прагнення свого серця, поклонитись Відкупителю цілого світу».
Після театрального дійства у вертепі в санктуарії Пресвятого Серця Ісуса відбулася урочиста Служба Божа, яку очолив єпископ Леон Дубравський. Богослужіння завершилося спільним колядуванням.