На Дніпровщині римо-католикам передадуть храм у безоплатну оренду на 49 роківБудівлю храму святого архангела Михаїла в Павлограді на Дніпровщині передадуть у безоплатну оренду римсько-католицькій релігійній спільноті міста на 49 років,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на «rkc.in.ua».

Проект такого рішення розглядали депутати місцевої міськради 6 лютого 2018 року під час спільного засідання депутатських комісій. За словами начальника відділу обліку комунальної власності Володимира Лисака, це дасть гарантії тим, хто фінансуватиме ремонт храму. Міський голова Анатолій Вершина не проти передачі храму у власність римо-католикам, проте наголошує на відсутності документів, які б підтвердили, що раніше споруда належала їм (є тільки історична довідка). 

Як розповів настоятель парафії отець Домінік, від позики на 49 років вони не відмовляються, але паралельно звертатимуться до суду, щоби довести своє право на власність будівлі храму.

Окрім того, римсько-католицька громада хотіла б також отримати сусідню напівзруйновану споруду колишньої в'язнинці. Але там, як виявилось, є одна приватизована квартира, тож потрібно домовитися з її власником.