Папа для України: на Житомирщині Карітас готується прийняти нову зміну дітей із інтернатів та сиротинців ДонбасуВже близько 150 дітей із різних міст Донецької та Луганською областей, що межують із зоною АТО відпочили у дитячих таборах «Картіас-Спес Україна» у рамках Акція "Папа для України". Діти відпочивають у двох таборах: «Дитяче селище» у селі Яблуниця Івано-Франківської області та таборі «Надія» у селі Зарічани на Житомирщині. 

У дитячому таборі «Надія» на Житомирщині, яким опікується «Карітас-Спес Україна», у рамках акції «Папа для України» відбувся концерт, який приготували діти для дорослих,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  сайт Карітас-Спес Україна.

 А директор "Карітас-Спес" у Житомирі Олена Гончарук та керівник Проекту комплексної допомоги вихованцям сиротинців зони АТО "Твої долоні" Олександр Івашков, волонтери та вихователі табору вручили дітям подарунки на згадку про навчання та відпочинок на Житомирщині.

Ця зміна, під час якої діти з Донбасу цілий місяць навчались, відпочивали, їздили на екскурсії, закінчилась. Давайте нову!

І так невдовзі, завдяки допомозі Папи Франциска, самовідданості духовенства та богопосвячених осіб, працівників "Карітас-Спес Україна" та волонтерів і буде!

Попрощавшись із одним загоном дітей зі Сходу України, табір "Надія" у Зарічанах на Житомирщині готується прийняти на навчання, відпочинок та цікаве дозвілля нову зміну дітей із інтернатів та сиротинців Донбасу.