Протягом трьох днів, від 23 до 25 травня, в костелі виступали музиканти, ансамблі, колективи, хор, щоб зібрати кошти на відновлення собору ,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на rkc.lviv.ua.
В храмі відбувається ІІ благодійний фестиваль класичної музики «Воробкевич-фест». Учасники фестивалю переважно студенти музичного коледжу ім. Сидора Воробкевича та запрошені музиканти зі Львова.
Дякуємо виконавцям і організаторам за прекрасний концерт і Фестиваль!