10-те піше паломництво до Львова вирушила сьогодні зранку з Мостиськ до Городка. Паломники сьогодні йдуть разом з архієпископом Мечиславом Мокшицьким. В Городку їх радо приймають вірні почастунком та відкриють двері своїх домівок для ночівлі.
Завтра, 29 червня паломники зупиняються на ночівлю у Годовиці.
Паломництво триває з 25 червня. У цю суботу, 30 червня, паломники моляться перед зображенням Пресвятої Богородиці в соборі Львова.
Кожного дня паломники долають близько 30 кілометрів.
Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на rkclvivua.