Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

«Sisters Mob» вербісток у центрі ОполяНа ринковій площі в Ополі, Польща, сестри вербістки ділилися з перехожими радістю, євангелізуючи і свідчачи про місії та покликання до чернечого життя через танцювальний флешмоб.

Як пояснила сестра Агнешка Круліковська, цей захід став можливістю не тільки разом повеселитися, а й ближче пізнати життя в Згромадженні Сестер Служниць Святого Духа. 

Сестри, танцюючи, наповнили площу миром і радістю. Поступово довкола них зібралося чимало людей, а дехто навіть приєднався до танців.

Нагодою для флешмобу стала зустріч європейська юніорату, яка зараз триває неподалік від Ополя, у місті Ратибор. У з'їзді, зокрема, беруть участь дві українки: сестра Едита Марія та сестра Катерина Ясинецька, магістра юніорату.
 
 
Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на КМЦ.