У парафіяльному костелі св. Йоана Павла ІІ у Ворзелі на Київщині, розташованому на території Вищої Духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса Київсько-Житомирської дієцезії, 1 жовтня 2018 року єпископ-ординарій Віталій КривицькийSDB очолив урочисту Святу Месу, якою розпочалась інавгурація нового навчального року.
Під час Служби Божої відбувся обряд облачин семінаристів Андрія Бучковського та Конрада Шиманського. Урочистості завершились обідом та братерською зустріччю.
У семінарії навчаються не тільки дієцезіальні клірики, але й місіонери-вікентійці, семінаристи Redemptoris Mater та місіонери-облати. Цього року сюди поступило восьмеро нових студентів.
Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на rkc.in.ua