Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Освячення світлиці для дітей у БалтіНастоятель Одеського кафедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії о.-прелат Йосиф Павлюк освятив два соціальні церковні об'єкти: 27 вересня 2018 року - будинок для дітей (світлицю св. Вікентія де Поля) в парафії св. Станіслава єп. мч. в Балті на Одещині та 28 вересня - притулок для безхатченків в Одесі (ВБФ 'Деполь Украина').

Святкування у Балті розпочалось в костелі, де о. Йосиф очолив Літургію у співслужінні місцевого настоятеля о. Хенрика Яворскі, місіонерів-вікентійців із парафії св. Вікентія де Поля у Фонтанці під Одесою, священиків із сусідніх районів та деяких областей України.
 
Присутні були черниці-шаритки (згромадження Сестер Милосердя св. Вікентія де Поля), які опікуються притулком для дітей, віряни, міський голова Сергій Мазур та гості з Польщі. Після богослужіння і відбувся обряд освячення будинку.
 
 
 
 
Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на  rkc.in.ua