Папа призначив єпископа С. Широкорадюка коад’ютором Одесько-Сімферопольської дієцезіїІєрарх також адмініструватиме Харківсько-Запорізьку дієцезію,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.

Папа Франциск призначив єпископа Станіслава Широкорадюка, ОБМ, дотеперішнього Ординарія Харківсько-Запорізької дієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні, Єпископом-Коад’ютором зі спеціальними повноваженнями Одесько-Сімферопольської дієцезії. Водночас, Святіший Отець призначив єпископа Станіслава Апостольським Адміністратором вакантного осідку Харківсько-Запорізької дієцезії.

Єпископ-коад’ютор – це єпископ, який допомагає місцевому ієрархові та має право наступництва на цьому єпископському осідку у випадку його вакантності. Одесько-Сімферопольську дієцезію від її заснування у 2002 році очолює 74-річний єпископ Броніслав Бернацький, якого у грудні минулого року обрано Головою Конференції Єпископів латинського обряду України. Згадана церковно-адміністративна одиниця охоплює територію Криму, Одеської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей.

Як повідомляв Християнський портал КІРІОС, у грудні 2018р. обрано нового Голову Конференції Єпископів РКЦ в Україні

 

Хорватія на море