Відпустова урочистість парафії Стрітення Господнього в холі Митрополичої КуріїУвечері 2 лютого, в урочистість Стрітення Господнього, відпустову Месу в парафії Стрітення Господнього у Львові було відправлено в холі митрополичої курії Львівської архідієцезії, бо вже два місяці греко-католицька спільнота не пускає римо-католиків до храму, де тривалий час відбувалися почергові богослужіння,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Львівська архідієцезія.

Парафіян, семінаристів і гостей привітав отець Микола Лучок ОР. Були освячені стрітенські свічки.

Святу Месу очолив єпископ-помічник Едуард Кава, який також виголосив проповідь. Із ним співслужили генеральний вікарій Львівської архідієцезії отець інфулат Юзей Павлічек, ректор львівської ВДС отець прелат Петро Бжеський, вікарій домініканців в Україні отець Яцек Дудка ОР, директор відділу загального душпастирства Львівської архідієцезії отець Славомир Зелінський OFMConv., отці домініканці та священики з львівських парафій і львівської ВДС.

Звертаючись до присутніх, єпископ Едуард Кава закликав молитися за повернення храму та висловив сподівання на позитивне розв’язання цієї конфліктної ситуації. У розмові з журналістами він звернув увагу на численних вірних, які, попри на пізній час, прибули на відпустову урочистість.

«Бачимо, що навіть без храму маємо живу Церкву, – зазначив єпископ. – Люди прагнуть Ісуса, шукають і йдуть за ним. Ця молитва дуже потрібна, тому прошу всіх вірних, як латинської Церкви, так і греко-католиків, молитися в цьому намірі. Щоби ми могли в цій святині молитися, прославляти Господа і щоб кожен вірний мав право на визнання своєї віри».