Caritas-Spes Ukraine запускає нову навчальну програму для зміцнення громадCaritas-Spes Ukraine запускає проект “Зміцнення місцевої самоорганізації та активності громад в Україні”. Це всеукраїнська програма, яка покликана допомогти громадам творити соціальні зміни на місцях. В рамках навчання учасники здобуватимуть усі необхідні знання та навички, щоб реалізувати власні соціальні проекти та ініціативи відповідно до потреб громади.

Програма стартує на початку лютого цього року і складатиметься з декількох етапів. Першими розпочнуть своє навчання представники благодійної організації Карітас-Спес на програмі “Менеджмент соціальних інновацій”. Місцеві координатори з різних областей України протягом двох навчальних модулів навчатимуться визначати сфери власного впливу, отримають практичні навички для роботи з громадою та її потребами. Метою даного етапу є навчити учасників проектному менеджменту та надати всі необхідні знання для реалізації змін “знизу”.

Паралельно стартує “Конкурс соціальних проектів та ініціатив”. Творці кращих ідей соціальних проектів матимуть змогу навчатися у “Школі соціальних змін”, де отримають підтримку і супровід від експертів для реалізації власного задуму. Найкращі проекти з громад також зможуть позмагатись за отримання грошової винагороди від 20 000 грн. на втілення своїх задумів.

Завершальним етапом проекту стане “Форум соціальних ініціатив” - це захід з питань соціальної справедливості та благодійної діяльності в рамках реалізації соціальних проектів. Мета форуму - сформувати спільне бачення на тему розвитку громад, підвищити рівень мотивації до самоорганізації громад шляхом висвітлення якісних результатів реалізації проектів та ініціатив на місцях, формування комуни соціально активних парафіян."

  

 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на rkc.lviv.ua

Хорватія на море