ХСП  підтримала тренд «танцюючі монахині», та активно продовжує свою діяльність (ВІДЕО)Команда ХСП-Маріуполь підтримала тренд «танцюючі монахині». Місце події – прифронтове Піонерське.

 
Представник ХСП в Тернопільській області Володимр Салук (ХСП-Тернопіль) на зустрічі зі священнослужителями євангельських церков Тернополя представив презентацію “ХСП. Досвід екуменічного служіння на прифронтовому Донбасі”.

ХСП-Мар’їнка. «… Наша машина опять не на ходу….. и как мне кажется плачет вместе со мной (((( а мы даже не можем ее отремонитровать, – розповіла служитель ХСП-Мар’їнка Тетаня Мойсеєва, – И самое печальное, что люди собрали продукты, вещи и ещё много всего,а завезти мы это не можем… Наша команда нуждается в вашей поддержке … молитвой, советом, финансами.

По вопросам состяния машины лучше спрашивать у Бориса или Леши, я берегу свою нервную систему. Кто хочет финансово помочь номер карточки: 4149439108395157 Пушкель Б. Д.».

ХСП у Києві. Зимова сесія Школи Християнського Життя і Євангелізації, що проводиться Київською філією у базовій для ХСП римо-католицькій парафії на бульварі Перова. На цей раз на сесію приїхали уже дев’ять мешканців “сірої зони” із сектору відповідальності місіонерської команди ХСП -Маріуполь. А з ними також і служитель зі складу цієї команди Оля Туз.

У Домі отця Піо відбувся тренінг «Християнська наука про подружнє життя у документах Католицької церкви». Тренінг проведено в рамках діяльності Християнської Соціальної Платформи при Християнській Службі Порятунку. Тренером був кандидат філософських наук, науковий працівник Інституту родини та подружнього життя Українського католицького університету доктор Петро Гусак.
П’ять годин роботи в аудиторії промайнули як одна мить. Розпочали з Августина Гіпонського, завершили Папою Франциском. Уже починаємо готуватися до наступного тренінгу із циклу “Щаслива і міцна сім’я”.

ХСП-Варшава повідомляє, що у першу суботу місяця відбувся “Чоловічий Розарій” Варшава. Також молитвами огортали нашу неньку Україну. Брали участь близько 250 чоловіків!

Стійкі солдати! Готові служити Цариці на кожний виклик.ХСП  підтримала тренд «танцюючі монахині», та активно продовжує свою діяльність (ВІДЕО)

Команда ХСП-Маріуполь разом з дітьми розіграли сценку, яка вчить бути терплячими і добрими. А також зробили чудові подарунки та смакували смачні смаколики.

Служителі команди ХСП-Маріуполь говорили з дітьми про найкращого друга. Приємо було чути, що може бути декілька друзів, але найкращий, найвірніший, люблячий друг – це мама. Ці чудові листівки, подарунок для мами.

«Мне иногда кажется, то что происходит в жизни напоминает цепочку, звенья которой скреплены друг с другом! И вчерашний день это яркий пример)))) Первое звено это люди, которые захотели помочь тем, кто оказался в трудных обстоятельствах. Они выслали для детей г. Красногоровки конфеты, печенье, лекарства, памперсы, вещи и игрушки. Второе звено – это те люди, которые стали посредниками в этом… Капелан Эрика и люди Церкви Божьей «Возрождение» в которой и проходила благотворительная акция. И третье звено это люди, которые нуждаются в помощи и которые очень благодарны, что их не забывают! У меня сегодня была возможность присоединиться к этой цепочке… посередине))) Как хорошо, что мы можем быть послушны Богу и послужить людям!».

Команда ХСП-Бахмут долучилася до реалізації проекту “Нагодуй голодного”.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на crs-center.org