anonymous

Атака хакерів паралізувала офіційний сайт Ватикану. 7 березня офіційний сайт Ватикану “впав” через атаку хакерів з підрозділу всесвітньовідомого об'єднання Anonymous.

Anonymous — тіньове угрупування, яке створює безлад у мережі інтернет.  Отримано повідомлення, в якому говориться, що, мовляв, треба покарати “корумповану Римо-Католицьку Церкву”, а тому Ватикан і був вибраний жертвою.

 

“Сьогодні Anonymous вирішили ізолювати ваш сайт. Причиною цього є Ваші догмати, літургіка та абсурдні й анахронічні правила, які Ваша користолюбна організація поширює у світі” - йдеться у повідомленні Anonymous. У повідомленнях, які вони залишили на італійських веб-сайтах, Церква засуджується за "сприяння абортам та заохочення до контрацепції". Там також привертається увага до обурливих секс-скандалів.

О. Федеріко Ломбарді, глава прес-служби Ватикану, підтвердив, що сайт був атакований. Проте він не зміг сказати, скільки часу знадобиться на його відновлення. Ця атака відбулася одразу після повідомлення про те, що подібне угрупування вже спробувало “зламати” сайт Ватикану в серпні минулого року, проте спроба була невдалою, Про це інформує християнський портал КІРІОС з посиланням на catholicculture.