Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Свята Меса Мира в Митрополичій Базиліці у Львові16 квітня, у Великий Вівторок, у львівській Митрополичій Базиліці Успіння ПДМ відбулася конгрегація священиків та богопосвячених осіб Львівської Архідієцезії. Як і щороку, священики з’їжджаються у Великий Вівторок до катедри, щоби разом зі своїм ординарієм служити Святу Месу Мира. Вона звершується у Великий Четвер вранці, та через віддаленість багатьох парафій від Львова, у нашій катедрі її служать у Великий Вівторок.

Перед Святою Месою було молитовне чування, що завершилося адорацією Пресвятих Дарів і молитвою Літанії до Христа Священика.

На початку святої Меси архієпископ Мечислав Мокшицький привітав присутніх Генерального консула Республіки Польщі у Львові Рафала Вольського і його співробітників-дипломатів, всіх священиків, осіб богопосвяченого життя та всіх вірних, котрі численно прибули на урочистість. Митрополит окремо привітав посла польського Сейму Казимира Голоюха, котрий впродовж років сприяє благодійній допомозі Львівській Архідієцезії.

 

Євхаристію разом з архієпископом Мечиславом Мокшицьким співслужили єпископи-помічники Леон Малий і Едуард Кава, ректор Львівської ВДС о. прелат Пйотр Бжескі, настоятель кафедри о. прелат Ян Нікєль, вихователі та викладачі семінарії разом зі священиків з усіх деканатів.

Під час святої Меси усі присутні священики відновили свої обітниці, які давали під час  рукоположення. Архієпископ Мечислав Мокшицький виголосив проповідь та освятив миро (запашну олію, яка протягом року використовуватиметься під час Таїнств Хрещення, Миропомазання і Священства), єлей для Таїнства Єлеопомазання хворих та єлей катехуменів, які після св. Меси священики забрали до своїх парафій.

Після завершення Євхаристії вітання для свого Ординарія від імені всіх священиків Архідієцезії склав о. Анатолій Шпак, декан чернівецький.

У Митрополичій Курії за сприяння Генерального консульства Польщі у Львові відбувся вже традиційний почастунок для священиків і богопосвячених осіб. Зі словом до присутніх звернувся Генеральний консул Республіки Польщі у Львові Рафал Вольський, котрий присвітав духовенство з Великодніми святами.

Релігійна Місія «Карітас-Спес» Львівської Архідієцезії запропонувала прибулим священикам і монахиням придбати оригінальну святкову випічку, свічки і мед.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на rkc.lviv.ua