Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Арх. Ігор(Ісіченко) провів зустріч з студентами Львівського національному аграрного університету19 вересня 2018 р. під час перебування на Львівському форумі видавців архиєпископ Ігор Ісіченко був запрошений викладачами Львівського національного аграрного університету відвідати їхню вищу школу й зустрітися зі студентами.

Цей університет має багату історію, в якій відображається доля всієї Галичини. Його початок пов’язується з заснуванням 1856 року рільничої школи під патронатом Галицького господарського товариства. Рільнича школа в Дублянах у 1878 році стала державним, а у 1880 році ─ вищим навчальним закладом. 1901 р. вона здобула статус Академії, а після окупації Галичини Польщею була включена до складу Львівської політехніки як рільничо-лісовий факультет. Протягом 1929-1934 рр. на факультеті навчався Степан Бандера.

Архиєпископ Ігор зустрівся з ректором університету професором Володимиром Снітинським, відвідав музей Степана Бандери й музей історії Львівського аграрного університету.

У великій актовій залі відбулася зустріч із студентами університету. Владика поділився своїми міркуваннями про місію християнина в сучасному світі, застерігаючи молодих людей від самозаспокоєння й трактування власної релігійности лише як данини національній традиції. Він відповів на питання присутніх.

Ректор проф. Снітинський вручив архиєпископу Ігорю почесну грамоту й двомовне видання «Кобзаря» Тараса Шевченка, здійснене спільно з люблінськими науковцями.

Після розмови зі студентами пройшла зустріч із викладачами, учасники якої обмінялися думками про сучасний стан університетської освіти в Україні й роль Церкви в духовному формуванні молоді.

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на uapc.org.ua