Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

“Справедливість перед Богом та правда допомагають віднайти єдність!” – Екзарх Харківський у Свято-Дмитрівському храмі УАПЦ(о) м. Харкова (ВІДЕО)У четвертий день Тижня молінь за єдність між християнами жителі Харкова молилися у Свято-Дмитрівському храмі УАПЦ(о). Преосвященному Архиєпископу Харківському і Полтавському Кир Ігорю співслужили Преосвященний Владика Василій Екзарх Харківський УГКЦ, священики Вірменської Апостольської Церкви, Православної Церкви України та Римо-Католицької Церкви.

Про дар єдності, який ми випрошуємо у Господа через ці спільні молитви, розповів Владика Василій у пастирському слові. Архиєрей наголосив, що “справедливість перед Богом та правда допомагають віднайти цю єдність”, а також вказав певні кроки на шляху до єдності, але які найперше ми повинні робити назустріч один одному.

На завершення Владика Ігор подякував присутнім за молитву, особливо Владиці Василію за ініціативу почергового моління по різних Церквах Харкова повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ugcckharkivua.