Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) подякував Архиєпископу Любліна Станіславу Будзіку, представнику Польської Єпископської конференції за активізацію процесу українсько-польського примирення.

Під час освячення Патріаршого собору у Києві Предстоятель УГКЦ, дякуючи за візит представникам офіційних делегацій від Римо-Католицької Церкви та Східних Церков, зокрема, відзначив Архиєпископа Любліна Станіслава Будзіка.

“Дуже дякуємо за прибуття, – звернувся Блаженніший Святослав до Архиєпископа Любліна польською мовою. - Україна пам’ятає Декларацію українсько-польського примирення, яка була підготовлена і підписана у Варшаві цього року. Владика Станіслав Будзік був одним з авторів цієї Декларації, яку ми підписали у такий непростий для польсько-українських стосунків рік. Прошу передати Юзефу Міхаліку (главі Єпископської конференції Польщі), що ми готові рухатися разом на шляху до польсько-українського порозуміння і приязні”.

Нагадаємо, 28 червня 2013 року Блаженніший Святослав (Шевчук) від імені Української Греко-Католицької Церкви та Архієпископ Юзеф Міхалік від Римо-Католицької Церкви в Польщі підписали Спільну декларацію з нагоди 70-річчя Волинської трагедії.

  Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ