Представники УГКЦ  у Ватикані говоритимуть про можливість візиту до України Папи Римського Франциска25 листопада представники Української греко-католицької церкви у Ватикані говоритимуть про можливість візиту до України Папи Римського Франциска.
Про це під час урочистої церемонії освячення Патріаршого Храму Воскресіння Христового в Києві повідомив предстоятель церкви Блаженніший Святослав Шевчук: " Увесь синод нашої Церкви буде в Римі то му що цього дня ми будемо відзначати 50 років перенесення мощей  Йосафата Кунцевича до Базиліки апостола Петра. Ми будемо мати урочистості в Базиліці святого Петра і потім Папа Франциск обіцяв нам дати окрему аудієнцію для нашого синоду, отож будемо з ним про це розмовляти".
В УГКЦ наголошують, усі заходи пов'язані з овяченням храму відвідав особистий папський легат Архієпископ - емерит Вільнюса кардинал Юзас Бачкіс, та вже озвучив своє захоплення ними. Також у своєму вітальному листі до глави УГКЦ Папа Римський Франциск послав народу України своє благословення та висловив сподівання що відзначення 1025 річчя хрещення Київської Русі стане часом благодаті для всієї української нації та всіх народів.

 

 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на 24 канал.