Синод Єпископів УГКЦ установив декаду місійності в УГКЦЗгідно рішення Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, встановлено декаду місійності в УГКЦ. Про це сьогодні, 20 серпня, повідомив Отець і Глава Церкви Блаженніший Святослав на зустрічі з Генеральною управою сестер Служебниць з Риму та провінційних настоятельок з інших країн.

За словами Предстоятеля, декада місійності припадає між Вознесінням і Зісланням Святого Духа. «Ми думали встановити в Церкві один день місійності, проте наші владики подумали й сказали, що одного дня замало, тому що дуже хочеться більше розказати людям про ділення вірою. Це буде той час, коли нам потрібно звернути увагу людей на необхідність місійності. Нам треба ще вивчати, де є наші люди, які потребують Божого слова», – пояснив Блаженніший Святослав.

Водночас, як він повідомив, Синод Єпископів УГКЦ вирішив, що в час місійної декади робитиметься збірка на місії. Щоб кожна єпархія, екзархат мала свій місійний фонд. Це робитиметься для того, щоб були певні кошти, які скеровуватимуться на місійну працю в єпархії: на катехизацію, певні програми для молоді…

 «Якщо буде фонд у кожній єпархії, тоді утвориться і загально церковний місійний фонд. Головою загально церковного місійного фонду, коли такий утвориться, буде владика Петро (Стасюк) », – сказав Глава Церкви.

 Говорячи про те, у чому наше суспільство потребує місійності, нової Євангелізації, Блаженніший Святослав підказав монахиням, що українське суспільство сьогодні потребує Церкви, яка була б активною в соціальному служінні. «Це колосальний засіб, щоб по-новому внести в суспільство Христове Євангеліє. Коли ми чинимо комусь милосердя, ми не запитуємо, чи ти віруючий, чи не віруючий, чи ти православний, чи який. Ми служимо всім. І на основі такого щирого служіння можуть поборотися різні упередження і відкритися правдивий Христос», – переконує Предстоятель.

 Як він повідомив, зараз готується по Синодальне послання, в якому будуть зазначені всі рішення та ідеї, які прийняв Синод Єпископів, що проходив у Києві з 11 по 17 серпня.

Синод Єпископів УГКЦ установив декаду місійності в УГКЦ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ