Повноцінність життя дає виключно Христос, - Блаженніший Святослав у Словаччині

19 жовтня 2013 року єпископи Східних Католицьких Церков відслужили Архиєрейську Божественну Літургію у храмі св. Петра й Павла в м. Кошиці (Словаччина). Святу Літургію очолив владика Ян Баб’як, Архиєпископ Пряшівський, Глава Греко-Католицької Церкви у Словаччині.

Проповідь італійською та українською мовами - про зцілення слуги сотника виголосив Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава Української Греко-Католицької Церкви. Цю подію він назвав зустріччю Слова Божого з поганською культурою. «Слова Ісуса Христа, Учителя Життя, проникали у серце людини і зцілювали, тобто повертали до повноцінного життя тих, хто з вірою просить», - повідомили у Кошицькій єпархії.

Крім того, Блаженніший Святослав цитував Папу Венедикта XVI, кажучи про те, що «віра – це не доктрина, а мистецтво життя. І таку повноцінність життя дає виключно Христос».

Відтак Глава УГКЦ пригадав присутнім єпископам, що «вони першими є покликані проголошувати Слово Боже і зцілювати ним зранену людину сучасності».

На завершення проповіді Предстоятель УГКЦ закликав молитися до Господа за заступництвом свв. Кирила і Мефодія, які змогли передати Слово Боже у всій його дієвій повноті.

Слід відзначити, що на Святій Літургії у новому храмі співслужило понад тридцять ієрархів та присутніх священиків. Співом Літургію супроводжував молодіжний хор під керівництвом о. Даніела Порубца.

Нагадаємо, що, як повідомляв Християнський портал КІРІОС, 17 жовтня в словацькому місті Кошице відкрилася щорічна зустріч католицьких єпископів східного обряду, що проходить під егідою Ради єпископських конференцій Європи.

 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.