Пенітенціарним службовцям та в'язням передано Вифлеємський вогонь мируРіздвяне Світло 3 січня 2014 року, напередодні пам’яті Св. Великомучениці Анастасії, передали пластуни опікунки в’язнів, для працівників Центрального апарату Державної пенітенціарної служби України, Управління ДПтСУ у м. Києві та Київській області та у Київському слідчому ізоляторі. Супроводжували їх члени правління Міжконфесійної місії тюремного служіння Вячеслав Ласкута (ЦХВЄУ) та о. Костянтин Пантелей (УГКЦ). 

Пластунки представили коротко історію та символіку традиції, а духівники в імені Міжконфесійної місії тюремного служіння привітали персонал ДПтС України зі святом Різдва Христового та подарували різдвяні свічки. Психологи СІЗО взяли вогонь також і для в'язнів. Палаючий вогник символізує очікування в період посту, повну жертовність. Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу. Одночасно цей промінчик - це солідарність зі всіма, хто є далеко; солідарність з убогими та єднання з Христом. Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану – до 19 січня.

Впродовж років для багатьох в Україні це стало невід’ємним символом під час святкування Різдва Христового. Тому світлом з Вифлеєму люди запалюють свічки на Святу Вечерю. Вифлеємський вогонь миру - як світло тепла, миру, злагоди і сподівання - мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

 Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на оф. сайт Пенітенціарного душпастирства УГКЦ.