Парафії УГКЦ  організовують акції зі збору теплих речей, засобів захисту та продуктів на ЄвромайданАкції зі збору теплих речей, засобів захисту та продуктів для протестувальників у Києві організовують греко-католицькі парафії Бродівського району Львівської області.

Зокрема, такі акції відбулися вже у 3 церквах м. Броди, підтримують протестувальників і жителі сіл Сухота і Дуб’є.  Про це сьогодні, 28 січня, повідомив кореспондент ІА ZIK з посиланням на декана Бродівського УГКЦ, священика храму Собор Пресвятої Богородиці та Пресвятої Богородиці - Владичиці України о. Богдана Вихора.

Як розповів священик, усі зібрані речі будуь доправлені до патріаршого собору в Києві, а вже звідти координатори розподілять за потребою у монастирі чи храми, де збираються  протестувальтники з Майдану,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ZIK.

«Організовуючи цю акцію, ми не очікували від своїїх парафіян такої свідомості і активності. Думали, про значно менші масштаби акції. Крім продуктів і теплих речей, багато з яких люди приносять ще з ярликами, пропонують і гроші. Нам за декілька годин вдалося зібрати 8,5 тис. грн. Також сьогодні мають передати кошти, зібрані на парафії с. Дуб'є. Зараз шукаємо транспорт, щоб доставити зібрані речі і продукти  до столиці України», – зауважив священик.

Така ж акція зі збору продуктів і теплих речей та засобів захисту пройшла учора і в церкві Чесного і Животворного Хреста м. Броди. Прийом речей та грошей провели члени парафіяльних братств і сестринств.

Раніше як повідомляв Християнський портал КІРІОС, жителі села Сухоти, а також греко-католицька громада Підгірців, Бродівського району Львівської обл. зібрали продовольчу передачу для людей на Київському євромайдані.

Хорватія море 2020 ціна