Істина сильніша від найбільшого масиву обману, - Владика Богдан (Дзюрах)«У світлі подій останніх місяців стало очевидним, що триває боротьба сил добра і зла, синів світла і темряви. У цій боротьбі використовується різна зброя, не лише вогнепальна, але й зброя слова»,-  сказав владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду єпископів УГКЦ.

На його погляд, «перекручена правда, напівправда, а то й одверта брехня завдають більшого спустошення в душах, ніж вибухи гранат на полі бою».

«Світ потребує знати правду. Правда визволяє. Часом може складатися враження, що перед лицем масивної атаки сил темряви зі Сходу, які намагаються поширювати свою безсоромну брехню у західних ЗМІ, тьмяніє і гасне слово правди», – наголошує Секретар Синоду єпископів УГКЦ. Однак, насправді, «істина сильніша від найбільшого масиву обману і брехні, і, хоч з трудом, але упевнено торує собі дорогу в умах та серцях громадян світової спільноти».

Владика Богдан вважає, що українці можуть і повинні стати «проповідниками правди в західних ЗМІ, задля того, щоб дати свідоцтво істини, яка визволяє, та перестерегти людей доброї волі перед наслідками того, що відбувається зараз з Україною на очах «глибоко стурбованого», але часто не досить дієвого світового співтовариства».

При цьому, на думку єпископа, своє вагоме слово істини повинні сказати не лише українці з рідної землі, але й представники української діаспори за кордоном та об’єктивні світові оглядачі та аналітики. «Лише добром і правдою можна відновити спокій в нашій країні і утвердити світовий лад, який захитався у своїй безпеці внаслідок безправних дій північного сусіда», – вважає Секретар Синоду єпископів УГКЦ.

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.