Відбувся Чин інтронізації нового Єпарха Коломийсько-Чернівецької єпархії22 березня, у день пам’яті сорока Севастійських мучеників, у катедральному соборі Преображення Христового УГКЦ, що в Коломиї на Івано-Франківщині, Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, очолив Архиєрейську Божественну Літургію, під час якої відбувся Чин інтронізації нового Єпарха Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

Як відомо, першим єпископом Коломийсько-Чернівецької єпархії став у 1993 році довголітній в’язень московських таборів владика Павло (Василик). Єпископ Павло започаткував будівництво катедрального собору Преображення Господнього в м.Коломиї як центру єпархіального життя. Після його смерті, у 2005 році, своє єпископське служіння тут здійснював владика Микола (Сімкайло), який раптово відійшов до вічності 21 травня 2013 року.

Відтепер же новим архипастерем єпархії став владика Василь (Івасюк), дотеперішній Екзарх Одесько-Кримський УГКЦ.

Варто зазначити, що участь у Богослужінні взяли: Архиєпископ Томас Едвард Галліксон, Апостольський нунцій в Україні, владика Володимир (Війтишин), Митрополит Івано-Франківський, владика Василь (Семенюк), Митрополит Тернопільський, владика Богдан (Дзюрах), Адміністратор Патріаршої курії УГКЦ, владика Мілан (Шашік) із Мукачівської єпархії ГКЦ, владика Йосафат (Говера), Екзарх Луцький, владика Венедикт (Алексійчук), Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, владика Ярослав (Приріз), Єпарх Самбірсько-Дрогобицький, та інші єпископи РКЦ та духовенство УГКЦ та РКЦ,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.