Патріарх Святослав освятив найбільший дзвін Патріаршого собору Воскресіння ХристовогоОтець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) 7 квітня, на празник Благовіщення Діви Марії, освятив найбільший дзвін Патріаршого собору Воскресіння Христового.

Освячення дзвону відбулося одразу після Архиєрейської Божественної Літургії з Чином хіротонії владики Михаїла (Бубнія). В освяченні дзвону взяли участь усі священнослужителі, які були присутні на хіротонії владики Михаїла,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.

«Ми отримаємо пам’ятку, яка залишиться тут на віки і цей дзвін будитиме всіх на лівому березі нашого могутнього Дніпра», – зазначив Глава Церкви

Як повідомив у коментарі владика Йосиф (Мілян), найбільший дзвін Патріаршого собору носитиме назву «Архистратиг Михаїл».

 «Архистратиг Михаїл» важить майже 4 тони. Його виготовили в Королівській дзвонарні в Голландії за спонсорські кошти благодійників з різних країн світу.

Патріарх Святослав освятив найбільший дзвін Патріаршого собору Воскресіння Христового