Глава УГКЦ співчуває з приводу загибелі православного священика Павла Жученка на ДонеччиніОтець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав висловив співчуття з приводу трагічної загибелі у Дружківці Донецької області священика Павла Жученка.

Про це йдеться у листі-співчутті на адресу владики Онуфрія (Березовського), Митрополита Чернівецького і Буковинського, Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри Української Православної Церкви, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.

«Численні кулі, які завдали смерть Христовому священнослужителеві, зранили й наші серця та наповнили новим болем чашу страждань, що вилилася на нашу улюблену Батьківщину й наш народ, який із такими великими зусиллями і жертвами виборює своє право на гідне і свобідне життя у власній незалежній державі», – мовиться у листі Предстоятеля УГКЦ.

Блаженніший Святослав запевнив Місцеблюстителя УПЦ про молитву греко-католиків, щоб Всемилостивий Господь прийняв цю смерть як жертву цілопалення за кращу долю нашого народу та силою воскреслого Христа зіслав на нашу землю Свій мир і визволення від темряви гріха, насильства та агресії.

«Просимо передовсім Всевишнього, щоб прийняв Свого служителя - усопшого священноієрея Павла у Своє Царство Небесне, там, де всі святі й праведні спочивають», – сказано в листі.