У Патріаршому соборі УГКЦ відбувся Чин архиєрейського найменування21 травня, у день пам’яті святого Івана Богослова, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового відбулась архиєрейська хіротонія владики-номінанта Василя (Тучапця). Головним святителем був  Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук), а співсвятителями – владика Василь (Медвіт), Єпископ-емерит Донецько-Харківського екзархату, та владика Степан (Меньок), Екзарх Донецький. У Патріаршому соборі УГКЦ відбулась архиєрейська хіротонія екзарха Харківського

Як уже повідомляв Християнський портал КІРІОС, у середу, 2 квітня 2014 року, у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець Франциск, взявши до уваги рішення Синоду Єпископів УГКЦ про поділ Донецько-Харківського екзархату УГКЦ, дав свою згоду на канонічне обрання Синодом Єпископів на єпископа та призначення на Екзарха Харківського високопреподобного отця Василя Тучапця, дотеперішнього ігумена монастиря Святого Василія Великого в Києві та провінційного вікарія. Новому єпископу надано титулярний осідок Чентуріонес.

 Харківський верховноархиєпископський екзархат утворений шляхом виокремлення його з дотеперішнього Донецько-Харківського екзархату УГКЦ. Він охоплює територію Харківської, Сумської та Полтавської областей, з осідком у Харкові. До Донецького екзархату тепер належать: Донецька, Запорізька, Дніпропетровська і Луганська області. Екзархом Донецьким є владика Степан (Меньок).

У Патріаршому соборі УГКЦ відбулась архиєрейська хіротонія екзарха Харківського 

У Патріаршому соборі УГКЦ відбулась архиєрейська хіротонія екзарха Харківського 

У Патріаршому соборі УГКЦ відбулась архиєрейська хіротонія екзарха Харківського  

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.