Українські військові капелани прийняли участь у загальній аудієнції з Папою Франциском21 травня українська військова делегація взяла участь у загальній аудієнції з Папою Франциском.

Делегація українських військовослужбовців на чолі з владикою Михайлом (Колтуном), керівником Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, отримала нагоду особисто привітатися з Папою Франциском, попросити про молитву та отримати благословення Святішого Отця.

За словами о. Любомира Яворського, заступника керівника Департаменту, військовослужбовці передали Папі Франциску лампадку, що була освячена на початку паломництва у Києві на Майдані Незалежності та подорожувала в руках курсантів через святині Європи, у т. ч. її світили під час урочистостей у Люрді, молячись за мир в Україні та всьому світі.Українські військові капелани прийняли участь у загальній аудієнції з Папою Франциском

Прапороносна група у складі двох курсантів Військового інституту Київського національного університету ім. Тараса Шевченка подякувала Святішому Отцеві за молитовну підтримку українців. Молоді військовослужбовці попросили єпископа Риму і надалі молитися за мир в нашій державі та запросили Папу Франциска до України.

Кожен з учасників аудієнції отримав вервицю з благословенням Святішого Отця, - повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Прес-службу Департаменту капеланства.

Нагадаємо: як уже повідомляв Християнський портал КІРІОС, українська делегація прямує з Люрду, де закінчилось 56-е Міжнародне військове паломництво. Протягом тижневого паломництва військовослужбовці разом з капеланами відвідали християнські святині у Будапешті, помолилися до Господа за заступництвом св. Антонія у Падуї, а сьогодні, 21 травня, виїжджають до Відня, щоб принагідно відвідати українську парафію в місті та взяти участь у Святій Літургії.