Новий греко-католицький храм освятили у Росії1 червня 2014 року владика Йосиф Верт, Ординарій для католиків візантійського обряду, освятив новозбудований греко-католицький храм на честь Пресвятої Трійці в м. Лангепас Ханти-Мансійський автономний округ (Росія).

Освячення відбулося в неділю Святих Отців Першого Нікейського Собору, підчас час пастирського візиту, який владика Йосиф здійснював на території округа,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Департамент інформації УГКЦ. В освячені також взяли участь священики з сусідніх парафій: о. Петро Павлишин настоятель м. Ніжнєвартовск і о. Олег Новосад настоятель м. Сургут. На святі були присутні гості с. Марія Штадлер (економ єпархії), Ангеліка Шмелін (представник від Реновабіс), а також парафіяни з Сургут, Ніжнєвартовска, Меґіона.

«Ця подія є досить значима для парафіян, - відзначає ієрей Василь Мельникович, тому що раніше для молитви збиралися на квартирах або приміщеннях. Тепер ми можемо хвалити Бога в новім храмі. Сьогодні ми дякуємо Богові і владиці за благословення та освячення храму. Також складаємо велику подяку всім спонсорам і всім хто допомагав в будівництві. Нехай Господь благословить всіх за підняті труди в возведенні Дому Божого. І довгою дорогою з молитвою на устах йшли до цієї мети побудови нового храму».

 Адміністратор парафії, ієрей Василь Мельникович, подякував владиці Йосифу за благословення та освячення храму, а також від імені священиків і всіх парафій півночі о. Василь привітав Владику з ювілеєм тридцять років священства. На закінчення Божественної Літургії в особливий спосіб владика привітав і склав подяку меценатам та спонсорам, і було відзначено грамотами і медалями. 

Новий греко-католицький храм освятили у Росії