Два храми УГКЦ пограбували у Хмельницькому27 травня у місті Хмельницькому пограбували церкву св. Архистратига Михаїла (район Раково), а 2 червня – храм Всіх святих українського народу (район Гречани). Про це повідомив настоятель обох церков о. Віталій Футорський.

У першому храмі зловмисники підважили вікно у підвалі та через підвальне приміщення проникли у верхній храм. Злочинці викрали електрокотел, який використовувався для обігріву храму, речі господарського призначення (булгарку, електопилу), намагалися вирвати колектор, відкрутити насос до опалення. Священик каже, що система опалення зазнала значної шкоди і потребує капітального ремонту та заміни важливих агрегатів.

До храму Всіх святих українського народу зловмисники проникли, розбивши склопакет у захристії. О. Віталій каже, що «пробравшись у храм, вони шукали цінних речей, бо на престолі видно сліди пошуків, багато речей порозкидані». Злочинці викрали 1500 гривень, які вірні зібрали для встановлення сигналізації.

Священик в обох випадках звернувся до правоохоронних органів. На даному етапі ведеться слідство,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Прес-службу Тернопільсько-Зборівської архиєпархії.