На Сході потрібні тверезість, широка перспектива і молитва,- владика Борис (Ґудзяк)"Не варто будувати ілюзій: боротися потрібно, потурання оголеному злу викличе ще більше жертв. Для ефективної боротьби зі злом на Сході потрібні тверезість, широка перспектива і молитва", - заявив владика Борис (Ґудзяк).

 Єпископ Паризький УГКЦ, ректор Українського католицького університету отець Борис Ґудзяк вважає, що зцілити Донбас від лукавого задуму можна терплячістю, зібраністю, духовністю і солідарністю,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на ZN.

"Аналогічний виклик стояв перед Майданом. На Майдані молитва і євангельські справи милосердя мали центральне значення. Іноді заклики з приводу цінностей і гідності звучать банально й абстрактно. Але у світлі того, що ми в Україні пережили, ми не маємо права не вірити, що практика гідності приносить плоди. Остаточно ми стоїмо перед великим і страшним Таїнством, боротьба добра з оголеним злом. Майдан переміг зло, коли була найвища жертва. Скільки, в якій формі, до якого ступеня потрібна жертва у подальшій боротьбі з очевидним лукавством, важко визначити", - сказав отець Ґудзяк.

На його думку, найгіршим порадником є страх. "Важливо долати страх, що паралізує тверезу думку і спокійну у своїй рішучості дію. До цього подвигу ми всі покликані, оскільки мир душі і впевненість українців стануть запорукою того, що ми будемо ефективними миротворцями. У цьому необхідна молитва: будучи внутрішньо зібраним, у молитві ми знайдемо рішення, що робити у кожній конкретній ситуації. Наприкінці правда і перемога буде Господня", - додав отець Ґудзяк.