У Дрогобичі за участю "Карітасу" відбулися фестиваль для дітей з особливими потребами і урочистості для дітей трудових мігрантів

У Дрогобичі за участю Щороку до Дня захисту прав дитини Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді традиційно проводить фестиваль «Повір у себе». На це свято були запрошені також друзі з центру дозвілля «Дивовижні долоні» Карітасу Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, повідомили "Релігії в Україні" організатори події.

Серед запрошених на фестивалі були колективи з Трускавця, Борислава, Стебника, Червонограда, Стрия та інших міст. Всіх учасників свята вітали представники міської влади та соціальних служб. Захід був добре зорганізований, відбувався із особливою веселою та дружньою атмосферою.

Люди з особливими потребами, що є учасниками центру дозвілля «Дивовижні долоні», впродовж тривалого періоду часу готувалися до участі у фестивалі, складали й репетирували святкову програму. 

Неповносправні разом з відомою співачкою Оксаною Винницькою виконували пісню «Любім того, хто поряд є» і танцювали український танок. Разом з друзями центру «Дивовижні долоні» виступали також їх вихователі і дехто з батьків.

У Дрогобичі за участю Крім того, цієї весни Центру соціальної та психологічної підтримки дітей трудових мігрантів в дрогобицькому Карітасі виповнився один рік. Святкування річниці також відбулося в міжнародний День захисту дітей.

Перший рік діяльності Центру був дуже насичений. «Були і успішні проекти та задуми, і не дуже вдалі. Команді проекту і всім дітям, які відвідують осередок «Разом – сильніші», довелось багато чому навчитися, стати мудрішими, дорослішими, впевненішими та відповідальнішими. І разом з тим – натхненнішими і дружнішими!», –  розповідає керівник Центру Юля Марунчак.

Центр соціальної та психологічної підтримки дітей трудових мігрантів «Разом – сильніші» налічує нині близько 60 дітей-учасників і є частиною проекту Карітасу України, що спрямований на опіку дітьми трудових мігрантів. Такі діти в силу певних обставин залишаються на опікунстві родичів чи близьких сімї людей, позбуваючись батьківського виховання, спілкування, тепла й любові.  Працівники Карітасу – професійні психологи, педагоги, соціальні працівники і духовні наставники – сприяють розвитку дітей, проводять із ними дозвілля, допомагають із успішністю в шкільному навчанні, організовують тематичні заняття і заходи, рекреаційний відпочинок та екскурсії.

На урочистості, яка супроводжувалась цікавими і захоплюючими іграми,  конкурсами, веселими розвагами, найактивніші відвідувачі Центру були нагороджені грамотами. Десять підлітків отримали нагороди за заслуги та досягнення в Центрі «Разом - сильніші». Завершилось святкування річниці роботи осередку для дітей трудових мігрантів переглядом спільних фотографій і частуванням.

 

 

Джерело: religion.in.ua