Предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав абсолютно спокійно сприймає те, що його порівнюють і ще порівнюватимуть з Блаженнішим Любомиром. Про це він сказав у інтерв’ю «Українській правді».

За його словами, він не відчуває в цьому жодного дискомфорту. «Я глибоко переконаний в тому, що той період, коли Блаженніший Любомир очолював Церкву, був безпрецедентним у її розвитку. А я почуваюся, я б сказав, учнем Блаженнішого Любомира, бо я з ним певний час співпрацював, і, маючи таку нагоду, людина мимоволі формується за прикладом такої особи. Я був би дуже задоволений, якщо б років через п’ять чи десять хтось сказав, що я маю певні риси чи стиль Блаженнішого Любомира», ? зазначив Блаженніший Святослав.

І взагалі, вважає він, присутність Блаженнішого Любомира з ним – «унікальний дар, якого не мав жоден інший Предстоятель нашої Церкви». Водночас, зізнається він, бути Главою Церкви йому «непросто». «Але саме присутність Блаженнішого Любомира є для мене надією, підтримкою і часто – розрадою. Таким чином, я абсолютно спокійно сприймаю те, що мене порівнюють і ще порівнюватимуть із Блаженнішим Любомиром. До речі, те саме говорить і Папа Венедикт XVI – його також порівнюють з блаженним Папою Іваном Павлом ІІ», ? сказав він.

 

 

Джерело: Департамент інформації УГКЦ