До зими планується завершити зовнішні роботи Патріаршого собору Воскресіння Христового, що на лівому березі в Києві.

Про це заявив журналістам голова наглядової ради будівництва Патріаршого собору Воскресіння Христового, Єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ, Владика Йосиф (Мілян).

Як він розповів, зараз уже зроблено парадні вхідні сходи, які є з граніту й «виглядають дуже гарно».

За словами Валики Йосифа, наступним етапом буде облицювання гранітом фундаменту Собору. Крім цього, довершено підвальні приміщення до такого стану, щоб уже їх використовувати для різних потреб. Також завершили облаштування крипти.

Головний інженер Михайло Воробець при Патріархові УГКЦ у свою чергу додав, що в самому Соборі залишилося закінчити підлогове опалення. «Й після цього працюватимемо над тим, щоб завершити проект мармурової підлоги. Зараз ми облицьовуємо патріарші канцелярії і далі робитимемо фасад. Також маємо в планах зробити огорожу навколо собору (з ковки і кам’яних стовпців)», – сказав головний інженер.

Крім того, цього року планується зробити якийсь порядок на території: викласти бруківку, посадити квіти, кущі. З нагоди візиту Папи Івана Павла ІІ відкрили пам’ятний знак з каменю, який стоїть справа біля головного входу.

Владика Йосиф нагадує, що вже зараз по неділях моляться в Соборі, оскільки є доволі багато людей, які не поміщаються в малій дерев’яній церкві, що поруч.

 

 

Джерело: УГКЦ