Священнослужитель Української Греко-Католицької Церкви, Іван (Коваль) з Івано-Франківської області про свій дар зцілювати говорить просто: не я лікую - Бог. Колись він хотів бути лікарем, але став монахом, повідомляє ICTV.

Діагностує і лікує о. Іван маленьким металевим спосом. Цей древній метод майже забутий. Священик каже: "Лікує копієм Господь, Божа сила лікує". При цьому о. Іван говорить, що жодній людині ніколи не гарантував, що оздоровить чи вилікує її, - все робить, за його словами, Бог.

Грошей за свої послуги теж ніколи не бере, а пожертви направляє на будівництво храму у горах. Церква називатиметься в честь усіх святих українського народу.

Чергу до священика-цілителя займають з ночі. Якщо бачить, що потрібна допомога лікарів традиційних, – відсилає людей до них.

 

Серед "пацієнтів" пастиря також є vip-персони. У нього лікувалися колишній голова уряду Росії Віктор Чорномирдін з дружиною, екс-президент України Віктор Ющенко та багато депутатів.

Місцеві жителі моляться на отця Ивана та розповідають історії, які нагадують легенду. Мається на увазі вигнання нечистих духів, тобто екзорцизм, яким також володіє священик. На екзорцизм і цілительство він отримав благословення від свого священоначалля.

За матеріалами: religion.in.ua