Посланником Папи на що відбулася 25 лютого церемонії інавгурації президента України Віктора Януковича був папський нунцій в Україні архиєпископ Іван Юркович.

В інавгурації взяли участь представники церков і релігійних організацій України. За повідомленням Католицького медіа-центру, Римсько-католицьку Церкву на церемонії також представляв архієпископ-митрополит Львівський Мечислав Мокшицький.

Папа Бенедикт XVI направив президенту України Віктору Януковичу привітання наступного змісту:
«У момент, коли Ваша Високоповажносте вступає на високу посаду Президента України, хотів би передати Вам мої вітання, висловлюючи при цьому побажання, щоб покладений на Вас відповідальни обов'язок бути верховним гарантом національної єдності увінчался успіхам, дуже важливими для життя країни. Надсилаючи Вам мої гарячі побажання успішного служіння Народу України, який мені дуже дорогий, закликаю на Вашу особу постійну Божу підтримку для ефективної діяльності з просування справжніх громадських та християнських цінностей. Радісно залучаю до цих побажань запевнення в моїй молитві про те, щоб на цю країну йшло щедре небесне благословення ».