Львів: вулицями міста пройшла Хресна хода.(ФОТО)Сьогодні, 19 березня, у Хрестопоклінну неділю, вулицями Львова під молитовним проводом Чину Святого Василія Великого з нагоди 400-ліття реформування Василіанського Чину святого Йосафата пройшла Хресна дорога,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на galinfocomua.

Очолив молитовну ходу Високопреосвященний владика Ігор, Митрополит і Архиєпископ Львівський, спільно з Єпископами-помічниками Львівської Архиєпархії УГКЦ владикою Венедиктом та владикою Володимиром.

Тисячі львів’ян,духовенство, керівництво міста та області взяли участь у спільній молитві.

Львів: вулицями міста пройшла Хресна хода.(ФОТО)

Хресна хода традиційно розпочалась о 15.00 год. від храму Архистратига Михаїла (вул. Винниченка, 22) і пройшла до пам’ятника Праведному

 Митрополиту Андрею (пл. св. Юра, 5).«Традиційна загальноміська Хресна дорога – це збереження нашої віри, яка хитається сьогодні під впливом різних обставин. Віри, що слабне з кожним днем.

І це ще одна можливість разом зібратись довкола Господа Бога і просити його помочі у цій боротьбі.

Маємо єдиними устами і серцем молитись довкола хреста Господнього, благати у нього помочі і порятунку», - наголошує отець Павло Дроздяк, капелан Львівської міської ради.

За маршрутом Хресної дороги ситуативно було перекрито рух транспорту.


Львів: вулицями міста пройшла Хресна хода.(ФОТО)


Львів: вулицями міста пройшла Хресна хода.(ФОТО)