На Дніпровщині священику УПЦ КП недозволили помолитися в каплиці міськради 5-травня цього року, у приміщенні Марганецької міської ради на першому поверсі , владика Єфрем – владика Криворізький і Нікопольський УПЦ МП, на запрошення міського голови Жадько О.А. освятив каличку на честь Покрови Пресвятої Богородиці.

Начебто нічого страшного не відбулося, але як виявляється на практиці зайти до «каплички» може не кожен. 5 вересня цього року священик української православної церкви КП о.Тимофій, перебуваючи в справах в міській раді у цивільному одязі, вирішив зайти до каплички щоб прикластися до ікони, але адепти «руського міру» з криками виштовхали о.Тимофія з каплички та зачинили двері,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на marganetz.wordpress.

Можливо все на цьому і скінчилось би, якби о.Тимофій 6 вересня, знов, перебуваючи в будівлі Марганецької міської ради у справах і гадаючи, що двері «канонічної» церкви все-таки відкриті для всіх віруючих, вирішив таки зайти до каплички. Але сьогодні його знову туди не пустили. Крім того, почали ображати його та віруючих громади УПЦ КП у Марганці. Говорили, що ця капличка є власністю владики Єфрема, це приватна власність працівників міськвиконкому, і що віруючим УПЦ КП вхід заборонено. В цій ситуації прийшлося викликати наряд поліції, але навіть в присутності працівників поліції, працівник міської ради Гончар Н.В., продовжувала ображати о.Тимофія та його прихожан. По завершенні цього конфлікту був складений протокол про адміністративне порушення та написана відповідна заява щодо ситуації у адміністративній будівлі органу місцевого самоврядування. Нажаль, виявляється, щоб зайти в міській раді в церкву потрібна присутність поліції!!!

Сьогоднішня ситуація викликає обурення розташування церкви країни-агрессора в державній адміністративній будівлі, де ще й і порушують конституційні права віруючих громадян України.