Сайт зачинений. Просимо вибачення за незручності.

Капелану Ростилаву Височану присуджено премію Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України (ВІДЕО)Цього року одну з премій Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України присуджено представнику Львівщини Ростилаву Височану - військовому капелану, волонтеру АТО та активісту національно-патріотичного виховання.

У 2016 році він координував проведення таборування для дітей військовослужбовців АТО у с. Дубина Сколівського району на базі заповідника "Сколівські Бескиди". Тут оздоровилося і відпочило 95 дітей з 12 областей України.

Очолює військово-патріотичний гурток "Джура" при навчально-виховному комплексі ім. В. Труша. Організував і проводив І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура) та ІІ етап (обласний) у м. Новий Розділ Львівської області, а також краєзнавчо-туристичні змагання "Повстанська ватра-2016".

«Наша мета показати молоді християнський образ воїна, який найперше прагне миру, захищає мир, як той, хто не зловживає військовою силою, допомагає пораненим на полі бою, захищає слабших і бореться зі злом. Так, само як люди вийшли на Майдан і зробили Революцію Гідності, так само церква, а це ті самі люди, була разом з нашими воїнами під час перших бойових дій, які почалися на Сході», - розповідає Ростилав.

У 2014-2016 р. Ростислав Височан мав 5 ротацій в зону АТО. Кожна поїздка також включала в себе місію волонтерської допомоги українським воїнам (продукти, одяг, бронежилети, каски, буржуйки, тепловізори). Особисто ним було закуплено 35 бронежилетів. У жовтні 2016 року здійснював капеланське служіння у секторі "М" м. Маріуполь.