Матері молитви з Будапешту провели прощу до Марія Повч (Угорщина)Спільнота “Матерів в молитві”  при українській греко-католицькій парафії Покрови Богородиці в Будапешті здійснила паломництво до Марія Повч,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на pmvugccorgua.

Паломництво розпочалося з Божественної Літургії в церкві святого Михаїла, де знаходиться чудотворна ікона Матері Божої.

Літургію відслужив душпастир для українських греко-католиків Угорщини о. Дам’ян Габорій.  Після Літургії паломники відправили перед чудотворною іконою молебень до Богородиці, помолились за мир в Україні та українських дітей в Угорщині.

Також,прочани відвідали василіанський монастир, який розташований біля церкви та привітали отців василіан з 400 –літним ювілеєм від дня заснування Василянського Чину. На завершення паломники відвідали музей  при монастирі та помолилися в старовинній дерев’яній церкві на території паломницького місця.

Довідка:

Марія Повч – невелике містечко на території нинішньої Угорщини, в минулому село Карпатської Русі – один із найвідоміших паломницьких центрів Західної Європи. Тут, у греко-католицькому василіянському монастирі св. Михаїла, зберігається чудотворна ікона Матері Божої Повчанської, що її греко-католики Закарпаття вважають покровителькою свого краю.