У Львові відбулося живе спілкування студентів з Владикою Володимиром6 березня 2018 року відбулося живе спілкування студентів з Єпископом-помічником Львівської архиєпархії УГКЦ Преосвященнішим Владикою Володимиром. Академічна спільнота ЛНУ ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького мала можливість отримати відповідь на будь-яке питання. Також на зустрічі було представлено душпастиря університету – капелана Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ отця Романа Довганя.

А говорили про дружбу з Богом і закоханість, сповідь як терапію, про сором і страх перед сповіддю як інструменти сатани, про відокремлення держави від церкви, чому студентів мало в храмах і як знайти підхід до молоді у цій ситуації,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на kapelanstvoinfo.

Декілька влучних тез Владики Володимира, які обов’язково стануть у нагоді кожному:
 
  •  Обійми – розмір універсальний і всім підходить.
  • Бути людиною ми вчимося до кінця життя.
  • Перше право студента чи учня – всього не знати, але привілей – навчатися. Право людини робити помилки, але привілей – виправити їх.
  • Коли щось болить, то “може перейде”. Але рана захована, тому гниє, поки її не вилікують.
 
А ще більше було на самій зустрічі, тому не пропускайте можливості збагачуватись духовно разом з вашими капеланами та душпастирями в університетах, гуртожитках та храмах!