На Старосамбірщині відбулась Хресна дорога – Пресвята Богородиця Одигітрія українського народу11 березня, у Хрестопоклонну неділю, на Старосамбірщині відбулась Хресна дорога – Пресвята Богородиця Одигітрія українського народу від Старого Самбора до селища Стрілки. Кількатисячну колону очолив владика Григорій Комар – єпископ-помічник єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на sdeorgua.

Розпочалося молитовне паломництво від церкви св.Миколая м.Старого Самбора .У вступному слові декан Старосамбірський о.Михайло Николин сказав, що вирушаємо у дорогу з іконою Покрови Богоматері, написаної до ювілею 25-ліття Самбірсько-Дрогобицької єпархії. На ній зображено шість Богородичних ікон, які знаходяться на теренах єпархії. А це – Самбірська, Грушівська, Рудківська, Тишковицька, Билицька, Пацлавська (Губицька).

З уст декана отця Михайла Николина учасники ходи довідались про історію Самбірської Богородиці, а про інші під час зупинок за маршрутом у селах Тершів, Спас, Бусовисько, Верхній Лухок, Стрілки, а також біля капличок.

Протягом всієї Хресної дороги її учасники разом із семінаристами Дрогобицької духовної семінарії Віталієм Миською, Михайлом Карпінцем та Євгеном Карпінцем  співали духовні пісні. Дехто міг навіть приступити до сповіді.